Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Ton Sterk Accommodatiebeheer en onderhoud
Rob Huijbers Coördinator Horeca
Michiel Wijtenburg Planning en coordinatie veldindeling zondag
Jet Moorrees Planning en coordinatie veldindeling zaterdag
Marnix van Trigt Planning en coordinatie veld/clubhuis
Pascalle Kho-Mulleneers Planning en coordinatie veldindeling zaterdag
Arbitrage
Bart - Jan de Lange Voorzitter
Christian de Visser Begeleiding ACN (Arbitrage Corps Nijmegen)
Bart - Jan de Lange Administratie ACN
Martijn Boss Planning zaterdag
Christian de Visser Planning zaterdag
Marnix van Trigt Cursusplanning
Bedrijfshockey
Jasper Peeters Commissielid
Christian Gaebler Coördinator
Bestuur SVAN
Rob Huijbers Voorzitter
Paul Kwakkernaat Penningmeester
Rob Huijbers Coördinator Horeca
Ton Sterk Accommodatie
Rob Huijbers Personele zaken
Clubhuis
Frits Koning Horecamanager
Marian Laurensen - van Wilderen Barbeheer
Carla Ceulemans Planning zaterdag bardiensten
Contributies
Frank van de Venne Commissielid
Evenementen
Evenementen Jongste Jeugd
Manon Jansen Commissielid
Machteld Buijense Commissielid
Barbara Haijtema - Kougianos Commissielid
Jessica Bergsma Commissielid
Abbie Wijnmaalen Voorzitter
Evenementen Senioren
Niek Vulik Voorzitter
Fleurien Aerts Commissielid
Esmee van de Vorle Commissielid
Gastouder
Yvonne Sterken Supervisor
Esther Theelen Jeugd en Jongste Jeugd
Miriam Stoks Jeugd en Jongste Jeugd
Irma Nuij Jeugd en Jongste Jeugd
Gwendoline Klaassen Jeugd en Jongste Jeugd
Roelien Ruhaak - van Deventer Jeugd en Jongste Jeugd
Claudia Stolte - Granzow Jeugd en Jongste Jeugd
Astrid Roelvink Jeugd en Jongste Jeugd
Maud Lieffers Jeugd en Jongste Jeugd
Ester Smeeman Jeugd en Jongste Jeugd
Alies Ten Berge Jeugd en Jongste Jeugd
Nicole Leenders Jeugd en Jongste Jeugd Gastouder zaterdag
Gastouder zaterdag
Wendela Woddema-Bot Jeugd en Jongste Jeugd
Gevonden voorwerpen
Chantal de Hommel Commissielid
G-Hockey
Lydeke Phijffer Voorzitter
Sven van Maassen Trainer team 1
Elize van Heuveln Trainer team 2
Lydeke Phijffer Contactouder Team 1
Charlotte van Dierendonck Contactouder Team 1
Annemie Frantzen Contactouder Team 2
Hockey Academie
Michiel van Dorth Commissielid
Jongste Jeugd
Sandor Verkaart Voorzitter
Emil Zegers Lijn J8E
Jolande Reyers Lijn J6E
Jolande Reyers Lijn JF
Sandor Verkaart Lijn M8E
Lolkje van Hellemondt Lijn M6E Lijncoordinator
Lijncoordinator
Marguerite Benedict Lijn MF Lijncoordinator
Lijncoordinator
Marguerite Benedict Benjamins
Niels Papen Funkey
Junioren
Marinus Boogert Voorzitter
Jan-Willem Jonkers Coördinator Lijn JA
Jan-Willem Jonkers Coördinator Lijn JB
Esther Paijmans Coördinator Lijn JC
Esther Paijmans Coördinator Lijn JD
Asha Parisius - Craanberg Coördinator Lijn MA
Machteld Buijense Coördinator Lijn MB
Natalie Kramer Coördinator Lijn MC
Pascalle Kho-Mulleneers Coördinator Lijn MD
Kitty Kruysmulder Planning/indeling rijouders
Marnix van Trigt Planning oefenwedstrijden
Keepers
Henk Peters Voorzitter
Harold Smeeman Secretaris
Peter van Emst Keeperstrainer selectieteams
Diederik van Schooten Keeperstrainer selectieteams en senioren
Yorick Hilbers Coördinator Junioren Breedte Trainingen
Leandra Nuij - Claus Coördinator Jongste Jeugd Breedte Trainingen
Keepersmaterialen
Marc Regenboog Commissielid
Harold Smeeman Commissielid
Leandra Nuij - Claus Commissielid
Ledenadministratie
Wendy Hogervorst Ledenadministrateur
Looptrainingen
Marnix van Trigt Coördinator looptraingen
Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen
Sandor Verkaart Commissielid Veiligheid
Raymond Phijffer Commissielid
PR en Communicatie
Marnix van Trigt PR en Perscontacten
Marnix van Trigt Webmaster
Marnix van Trigt Communicatie en Sociale Media
Petra van Veldhoven Commissielid
Senioren
Niek Vulik Voorzitter
Jorrit Randag Heren
Milo de Vries Heren
Frederike Schulkes Dames
Heleen Randag Dames
Sponsoring
Peter Remijn Voorzitter
Raymond Phijffer Vice-voorzitter
Liesbeth Merkx-Melchers Commissielid
Sonja Tettero Commissielid
Isebel van Oldenborgh - Kalff Commissielid
Sportiviteit en Respect
Marnix van Trigt Commissielid
Stichting Tophockey Nijmegen
Theo Geominij Voorzitter
Han van Wijk Secretaris
Technisch Manager
Niels Papen Technisch Manager
Tophockey Junioren
Frank Tierolff Voorzitter
Marguerite Benedict Commissielid
Marcel van Dommelen Commissielid
Nicolette Boekhorst Zaalhockey
Eveline Alofs Commissielid
Trimhockey
Boudewijn van Doornewaard Maandag
Klaas van den Hombergh Woensdag
Bart - Jan de Lange Donderdag
Tuchtcommissie
Erik Olde Commissielid
Paul van Buul Commissielid
Verenigingsmanager
Marnix van Trigt Verenigingsmanager
Vertrouwenscontactpersonen
Caroline van de Bilt Vertrouwenspersoon
Carel Veldhoven Vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie
Martijn de Haas Commissielid
Marnix van Trigt Commissielid
Website
Marnix van Trigt Webmaster
Harry Dillerop Webmaster
Wedstrijdsecretariaat
Michiel Wijtenburg Senioren
Jet Moorrees Junioren
Zaalhockey
Leandra Nuij - Claus Voorzitter
Marieke van Meerten Commissielid
Sylvie Deenen Commissielid
Maria Zegers Commissielid